Ne ju ofrojmë këto

 • 100% QC

  100% QC

  Kontroll i rreptë i cilësisë përpara transportit, duke u siguruar për funksionalitetin e plotë të pajisjes.

 • Zgjidhje me një ndalesë

  Zgjidhje me një ndalesë

  Zgjidhje të plota printimi për printer UV, printer DTG, printerë DTF, lazerraver CO2, bojë, pjesë këmbimi, të gjitha me një furnizues.

 • Shërbim në kohë

  Shërbim në kohë

  Mbulon zonat kohore nga SHBA, BE, deri në Azi.Inxhinierët profesionistë janë këtu për të ndihmuar.

 • Teknika më e fundit e Printimit

  Teknika më e fundit e Printimit

  Ne jemi të përkushtuar t'ju sjellim teknologjitë dhe idetë më të reja të printimit për t'ju ndihmuar me më shumë mundësi dhe përfitime të biznesit tuaj.

YLBERI SHANGHAI

CO INDUSTRIAL, LTD

E themeluar në vitin 2005, Shanghai Rainbow Industrial Co., Ltd. është një prodhues profesionist i makinerive të printimit të bluzave, printerit UV Flatbed, printerit të kafesë, duke u fokusuar në Kërkimin dhe Zhvillimin e produkteve, prodhimin, shitjet dhe shërbimin.E vendosur në rrethin Songjiang të Shangait me transport të përshtatshëm, Rainbow i kushtohet kontrollit të rreptë të cilësisë, inovacionit të teknologjisë dhe shërbimit të kujdesshëm ndaj klientit.Ajo mori me radhë CE, SGS, LVD EMC dhe certifikata të tjera ndërkombëtare.Produktet janë të njohura në të gjitha qytetet e Kinës dhe eksportohen në 200 vende të tjera në Evropë, Amerikën e Veriut, Lindjen e Mesme, Oqeani, Amerikën e Jugut etj.Urdhrat OEM dhe ODM janë gjithashtu të mirëseardhura.

 

 

 

 

 

 

PARAQITUR

MAKINA

Makinë printeri me shtrat të sheshtë RB-4060 Plus A2 UV

Printeri me shtrat të sheshtë RB-4060 Plus A2 UV mund të printojë në materiale të sheshta dhe rrotulluese me të gjitha ngjyrat, CMYKWV, të bardhë dhe llak në të njëjtën kohë.Ky printer UV A2 mund të printojë madhësia maksimale e printimit është 40*60 cm dhe me dy koka Epson DX8 ose TX800.Mund të printojë në artikuj të ndryshëm dhe aplikacione të gjera, si kuti telefoni, top golfi, metal, dru, akrilik, shishe rrotulluese, disqe USB, CD, kartë bankare etj.

PARAQITUR

MAKINA

Printeri me shtrat të sheshtë A2 5070 UV Nano 7

Printeri me shtrat të sheshtë Nano 7 5070 A2+ UV mund të printojë në materiale të sheshta dhe rrotulluese me të gjitha ngjyrat, CMYKW, LC, LM+Varnish.Të pajisura me tre koka printimi Epson.me madhësi maksimale printimi 50*70cm, lartësi printimi 24cm.Mund të printojë në artikuj të ndryshëm, si kuti telefoni, topa golfi, metal, xhami, dru, akrilik, shishe rrotulluese, disqe USB, CD, etj.

PARAQITUR

MAKINA

Printer UV Nano 9 A1 6090

Printeri UV Nano9 6090 ka tre koka printimi, por përdor tabelën kryesore për koka printimi 4 copë.Nano9 përdor tabelën kryesore të kokës me 4 pjesë, por ne e instalojmë atë me tre koka -- kjo e bën printerin të funksionojë më të qëndrueshëm, sepse ne përdorim tabelën kryesore me konfigurim më të lartë.Kokat e printimit me tre pjesë Epson DX8 e bëjnë shpejtësinë e printimit shumë të shpejtë dhe të gjitha ngjyrat CMYKWV mund të printohen.

PARAQITUR

MAKINA

Printer UV me shtrat të sheshtë RB-1610 A0 me madhësi të madhe

Printeri me shtrat të sheshtë RB-1610 A0 UV ofron një opsion të përballueshëm me një madhësi të madhe printimi.Me një madhësi maksimale printimi prej 62,9" në gjerësi dhe 39,3" në gjatësi, ai mund të printojë drejtpërdrejt në metal, dru, pvc, plastikë, qelq, kristal, gur dhe produkte rrotulluese.Llak, mat, printim i kundërt, fluoreshencë, efekt bronzimi janë të gjitha të mbështetura.

PARAQITUR

MAKINA

Nova 30 A3 Printer DTF Gjithë në Një

Nova 30-gjithë-në-një DTF Direct to printer film vjen me dy koka printimi Epson XP600/I3200, CMYKW, të gjitha ngjyrat të disponueshme menjëherë me shpejtësi të shpejtë dhe rezolucion të lartë.Ai pranon të gjitha llojet e fabrikave (pambuk, najlon, liri, poliester, etj) printime me ngrohje me një dizajn të gjallë.Këpucë, kapele, xhinse printime të gjitha në dispozicion.Ajo vjen me makinën e tundjes së energjisë, gjithashtu edhe makinën e shtypjes së nxehtësisë.ne ofrojmë shërbim me një ndalesë.

PARAQITUR

MAKINA

Nova 70 DTF Direkt në makinë printer filmi

Printeri Nova 70 DTF Direct në film vjen me koka të dyfishta printimi Epson XP600/I3200, CMYKW, të gjitha ngjyrat të disponueshme menjëherë me shpejtësi të shpejtë dhe rezolucion të lartë.Ai pranon të gjitha llojet e fabrikave (pambuk, najlon, liri, poliester, etj) printime me ngrohje me një dizajn të gjallë.Këpucë, kapele, xhinse printime të gjitha në dispozicion.Ajo vjen me makinën e tundjes së energjisë, gjithashtu edhe makinën e shtypjes së nxehtësisë.ne ofrojmë shërbim me një ndalesë.

PARAQITUR

MAKINA

Printer Nova D60 UV DTF

Rainbow Industry prodhon Nova D60, një makinë printimi ngjitësesh UV direkt në film me madhësi A1 2-në-1, e aftë për të prodhuar printime me ngjyra të cilësisë së lartë dhe të gjalla në filmin e lëshuar.Këto printime mund të transferohen në nënshtresa të ndryshme, duke përfshirë kuti dhuratash, kuti metalike, produkte promovuese, balona termale, dru, qeramikë, xhami, shishe, lëkurë, kriklla, kufje veshi, kufje dhe medalje Ideale si për klientët e nivelit fillestar ashtu edhe për klientët profesionistë , Nova D60 krenohet me një gjerësi printimi A1 60 cm dhe 2 koka printimi EPS XP600 duke përdorur një model me 6 ngjyra (CMYK+WV).

ILBOR DIGJITAL SHFAT

PRINTER NGJYRASHME BOTA.

Nga përzgjedhja dhe konfigurimi i së drejtës
makinë për punën tuaj për t'ju ndihmuar të financoni blerjen që gjeneron fitime të dukshme.

e fundit

LAJME

 • Shpjegohet printeri UV DTF

  Një printer UV DTF me performancë të lartë mund të shërbejë si një gjenerues i jashtëzakonshëm të ardhurash për biznesin tuaj të ngjitësve UV DTF.Një printer i tillë duhet të jetë i dizajnuar për qëndrueshmëri, i aftë të funksionojë vazhdimisht—24/7—dhe i qëndrueshëm për përdorim afatgjatë pa pasur nevojë për zëvendësime të shpeshta të pjesëve.Nëse jeni në...

 • Pse janë kaq të njohura mbështjelljet e kupave UV DTF? Si të bëni ngjitëse me porosi UV DTF

  Mbështjellësit e filxhanit UV DTF (Filmi i Transferimit Direkt) po e bëjnë botën e personalizimit dhe është e lehtë të kuptosh pse.Këto ngjitëse novatore jo vetëm që janë të përshtatshme për t'u aplikuar, por gjithashtu mburren me qëndrueshmëri me veçoritë e tyre rezistente ndaj ujit, kundër gërvishtjeve dhe mbrojtëse ndaj UV.Ata janë një hit në mesin e konsumatorëve ...

 • Si të përdorni softuerin RIP Maintop DTP 6.1 për printerin me shtrat të sheshtë UV|Tutorial

  Maintop DTP 6.1 është një softuer RIP shumë i përdorur për përdoruesit e printerëve me bojë UV Rainbow.Në këtë artikull, ne do t'ju tregojmë se si të përpunoni një fotografi që më vonë mund të jetë gati për përdorim nga softueri i kontrollit.Së pari, duhet të përgatisim figurën në TIFF.format, zakonisht ne përdorim Photoshop, por ju mund të...