Nova 30 A3 Printer DTF Gjithë në Një

Përshkrim i shkurtër:

 • Gjerësia e printimit: 30 cm (11,8")
 • Bojë: Eko bojë tekstili me bazë uji
 • Aplikime: perfekte ne bluze, xhinse, kapele, kepuce kanavac, çanta, kapuçe, triko etj.
 • Nuk ka skaj të bardhë, mbrojtje mjedisore


Përmbledhja e artikullit

Specifikimet

Etiketat e produktit

Printer 30 cm a3 dtf

Materiale harxhuese

dtf-harxhuese-materiale

përshkrim i produktit

pjesë makine

Zgjidhje të gjitha-në-një A3 DTF

Madhësia kompakte e makinës kursen kostot e transportit dhe hapësirën në dyqanin tuaj.Një sistem i integruar printimi DTF lejon punë të vazhdueshme pa gabime midis printerit dhe shkundësit të pluhurit dhe sjell lehtësi në zhvendosjen dhe riinstalimin e printerit.
dy koka printimi
printer a2 dtf (12)

Versioni standard është instaluar me2 copë koka printimi Epson XP600, me opsionet shtesë të Epson 4720 dhe i3200 për të përmbushur një sërë kërkesash për shpejtësinë e prodhimit.

dtf-printer-(26)

pajisje për qarkullimin e bojës së bardhë jashtë linjësndizet automatikisht pasi pajisja të fiket, duke ju mbajtur larg shqetësimit të reshjeve të bojës së bardhë dhe bllokimit të kokës së printimit.

dtf-printer-(7)

Tabela e thithjes me vakum CNCmund ta rregullojë filmin në vend në mënyrë të qëndrueshme dhe të parandalojë që filmi të përkulet dhe gërvishtet kokat e printimit.

printer a3-dtf-(11)
5 copë tëtuba ngrohje efikase për prodhim industrial.Temperatura mund të rregullohet me lehtësi në panelin e kontrollit.

Madhësia e makinës/paketës

madhësia e printerit a3 dtf 30cm

Makina do të paketohet në kuti prej druri të ngurtë, e përshtatshme për det ndërkombëtar, ajër ose transport të shpejtë.

Madhësia e paketës:
Printeri dhe shkundësi i pluhurit në një: 1.65*1.11*0.93=1.70 CBM
Pesha e paketës: 230 kg

Printer dtf 30 cm

printer a3 dtf (28)

Printer dtf 30 cm

printer a3 dtf (27)

mostrat dtg dtf


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Model Printer Nova 30 DTF
  Gjerësia e printimit 30 cm/11.8 in
  Koka e printimit XP600/i3200
  Sasia e kokës së printimit. (copë) 2 copë
  Media e përshtatshme Film PET
  Funksioni i ngrohjes dhe tharjes Ngrohja e pllakës së përparme udhëzuese, tharja e sipërme e ngurtësuar dhe funksioni i ftohjes së ajrit të ftohtë
  Shpejtësia e printimit 5,5 ㎡/h (saktësia standarde)
  5㎡/h (precizion mesatar)
  4,6 ㎡/h (precizion i lartë)
  Rezolucioni i printimit 720*4320dpi
  Pastrimi i kokës së printimit Automatik
  Metoda e ngrohjes Ngrohja e pllakës së përparme udhëzuese (30-65℃)
  Rregullimi i thithjes së platformës Në dispozicion
  Ndërfaqja e printimit USB3.0
  Ambienti i punës Temperatura 20-25℃
  Lageshtia relative 40-60%
  Software Maintop/ PhotoPrint
  Sistemi operativ XP/Win7/Win10/Win11
  Funksioni i kthimit prapa Rrotullimi automatik me induksion
  Fuqi e vlerësuar 250 me 5% W
  Madhësia e makinës 185*99*115cm
  Pesha 190 kg
  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni