Шангај Виножито Индустриски копродукции, ООД

Нашата приказна

Основана е во 2005 година, Шангај Виножито Индустриски копродукции, Ltd е на високо-технолошкиот потфат во Шангај. Виножито е професионална производителот се фокусира на R & D, производство, продажба на високо-технолошкиот дигитални flatbed принтери, дигитални фолија принтери, принтери храна и обезбедување на сеопфатно решение дигитално печатење. Виножито е со седиште во индустриската зона на градот брилијантен-Шангај Songjiang Индустрискиот парк кој непосредна близина на многу од прва класа меѓународни компании. Виножито компанијата има воспоставено гранка компании и канцеларии во градот Вухан, Dongguan, Хенан, итн

Од основањето, Виножито носи мисијата на "Шарени светот." И инсистира на управување со идејата за "создаде поголема вредност за клиентите и да се изгради платформа за вработените да се постигне самопочит", а посветена на строга контрола на квалитет и внимателен услуга по продажбата , искусни вработени се подготвени да разговараат за какви било на потребите на клиентите со професионална услуга.

Ние постојано ажурирање на технологија и услуги затоа има сукцесивно добиени меѓународни сертификати како што се CE, SGS, IAF, ЕМС и други 15 патенти. Производи се продаваат добро во сите градови и провинции во Кина, и се извезуваат во Европа, Северна Америка, Средниот Исток, Азија, Океанија, Јужна Америка и на други 200 земји. ОЕМ и ODM наредби се исто така добредојдени. Не е важно да се избере на најновите производи од каталог или бараат инженеринг помош за вашата апликација посебно, можете да разговарате за вашите потреби за набавки со Центарот за услуги на клиентите за да добиете помош.