Шангај Виножито Индустриски копродукции, ООД

адреса

3 кат, Jiurun Индустриски парк, бр 1658 Husong патот, Songjiang округ, Шангај, Кина

телефон

+8615821017843

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

 

Сакаат да работат со САД?

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас