Makinë printeri bluzash RB-3250T A3

Përshkrim i shkurtër:

Makina e printimit të bluzave Rainbow RB-3250T A3 direkt në makinën e printimit të veshjeve është bërë nga industria Rainbow.Mund të printojë në pjesën më të madhe të veshjeve si bluza, xhaketë, xhup, telajo, këpucë, kapele me ngjyra të gjalla dhe shpejtësi të shpejtë.Printeri dixhital me shtrat të sheshtë direkt në veshje është me të vërtetë një zgjedhje e mirë për konsumatorin ose kioskën e nivelit entrel.Makina e printimit të bluzave me madhësi A3 është bërë nga koka e printimit EPS L1800 e cila është model me 6 ngjyra-CMYK+WW ose CMYK,LC, LM.Kështu që mund të printojë në veshje të errëta me CMYK+WW për të marrë një densitet të mirë të bojës së bardhë.Gjithashtu, sistemi i bojës pa çipa mund t'ju lejojë të rimbushni bojën pa blerë fishekë origjinalë.


Përmbledhja e artikullit

Etiketat e produktit

1-2_01

Makina e printimit të bluzave Rainbow RB-3250T A3 direkt në makinën e printimit të veshjeve është bërë nga industria Rainbow.Mund të printojë në pjesën më të madhe të veshjeve si bluza, xhaketë, xhup, telajo, këpucë, kapele me ngjyra të gjalla dhe shpejtësi të shpejtë.Printeri dixhital me shtrat të sheshtë direkt në veshje është me të vërtetë një zgjedhje e mirë për konsumatorin ose kioskën e nivelit entrel.Makina e printimit të bluzave me madhësi A3 është bërë nga koka e printimit EPS L1800 e cila është model me 6 ngjyra-CMYK+WW ose CMYK,LC, LM.Kështu që mund të printojë në veshje të errëta me CMYK+WW për të marrë një densitet të mirë të bojës së bardhë.Gjithashtu, sistemi i bojës pa çipa mund t'ju lejojë të rimbushni bojën pa blerë fishekë origjinalë.Për më shumë detaje, ju lutemi kontrolloni detajet si më poshtë:

2-dtg-printer-për-shitje
kafe-printer-makinë-çmimi02

Karakteristikat e makinës së printimit të bluzave RB-3250T A3
Model Printer bluzash RB-3250T
Madhësia e printimit 320mm*500mm
Kokë printimi Teknologjia me bojë L1800 Epso
Ngjyra e printimit CMYK+WW/CMYK,LC, LM
Drejtimi i printimit Bi-Drejtim / Unidirection
Shpejtësia e printimit Modeli 1440DPI: Madhësia A4/64s
Paneli i kontrollit Panel me prekje / LCD
Maks.lartësia e objektit 22 cm
Maks.Rezolucioni i printimit 5760DPI*1440DPI
Rënie e bojës 1,5 PL
Bojë Bojë me tretës eko / Bojë tekstili / Bojë CTS / Bojë e ngrënshme / Bojë për shkarkim
Rregullimi i lartësisë Rregullimi automatik/manual
Ekzaminimi i lartësisë së objektit të printimit Zbulimi automatik
Mbrojtja e kokës së printimit Sistemi Inteligjent i Vetëmbrojtjes
Fuqia 110-220V 50-60HZ 250W
Ndërfaqja e printimit USB2.0/LTP
Sistemi Operativ Windows95,98,NT,2000,XP,MAC
Ambienti i punës 10-35 C, 20-80 RH
Pesha maksimale e printimit 60 kg
Madhësia e printerit 85*63*58cm
Madhësia e transportit 923*69*65cm
Printeri N.Pesha/G.Pesha 48 kg/70 kg

bluza-shtypje-pranë meje
6-shtypje bluzash me porosi01
shtypje bluzash me porosi02
veshje-printer01
veshje-printer021
veshje-printer022
epson-dtg-printer
cheap-dtg-printer01
cheap-dtg-printer02

UV-printer-Kinë (2)
UV-printer-Kinë (11)
UV-printer-Kinë (12)
UV-printer-furnizues
UV-printer-ekspozitë01
UV-printer-ekspozitë02
bluza-shtypje-makine-kineze
bluzë-print-makinë-kine
UV-Printer-Printer-Kinë01
UV-Printer me shtrat të sheshtë-china021
UV-Printer-Printer-Kinë022
blej-uv-printer
telefon-kesë-makinë shtypëse
mobil-coper-print-makine
stilolaps-makinë
UV-printing-makineri-prodhues
UV-printer
UV-printer-makinë
ripples-kafe-makinë


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni