Makinë dhe Çmim i makinës së printerit të rrafshët me UV RB-10075 A1 Kinë | Ylber

RB-10075 A1 Makinë me printer UV të rrafshët

Përshkrim i shkurtër:

Printer RB-10075 a1 uv printer i sheshtë uv 6090 printer me bojë të zezë me madhësi të madhe dixhital UV printer me zhdukje A1 mund të shtypë në material rrotullues dhe të sheshtë nga një printer. Printeri A1 uv mund të shtypë Madhësia maksimale e shtypjes është 100 * 75cm dhe me tre copa koka Epson DX8 ose 4720. Printeri i udhëhequr nga uv mund të shtypë ngjyra, të bardha dhe llaqe në të njëjtën kohë. Printeri dixhital me flat uv gjithashtu mbështet shtypjen në pasqyrë dhe shtypjen prapa. Metali, druri, plastika, akriliku, qelqi, pllakat, bordi kt, lëkura, PVC dhe të gjitha materialet e shtypura.


Përmbledhja e artikullit

Specifikim

Etiketat e produkteve

roland-UV-printer

RB-10075 madhësi të madhe format të madh digital inkjet UV flatbed printer UV printer zhduken mund të shtypura në material rrotullues dhe të sheshtë me një printer. Printer UV 6090 mund të shtypura Max Madhësia shtypjen është 100 * 75cm dhe me tre copa Epson DX8 apo 4720 kokat. UV udhëhequr printer 6090 mund të shtypura ngjyra, të bardhë dhe llak në të njëjtën kohë. digital printer flatbed uv edhe mbështetjen shtypjen pasqyrë dhe prapa shtypje. Metali, druri, plastike, akrilik, qelqi, pllaka, bordi KT, lëkure, PVC dhe shumë të tjerë. Këtu janë disa detaje:

UV-printer-price01
epson-UV-printer
vogla-UV-printer
kulmi-UV-6090
UV-6090-printer
printer uv6090
përballueshme-UV-printer
mimaki-UV-flatbed-printer
direkt-UV-printer01
7-UV-printer-price0211
UV-printer-price022

UV-printer-china (2)
UV-printer-china (11)
UV-printer-china (12)
UV-printer-furnizues
UV-printer-exhibition01
UV-printer-exhibition02
t-shirt-shtypjen-machine-china
bluzë-makinë shtypi-porcelani
UV-shtrat të sheshtë-printer-china01
UV-shtrat të sheshtë-printer-china021
UV-shtrat të sheshtë-printer-china022
buy-UV-printer
Telefoni-rast-printing machine-
mobile-mbuluar-print-machine
pen-printing machine-
UV-shtypjen-machine-manufactuer
UV-printer
UV-printer-machine
ripples-kafe-machine

 • Previous:
 • Next:

 • emër RB-10075
  printhead 3pcs Epson DX8/i3200
  Rezolucioni 720dpi-2880dpi
  bojë shkrimi lloj UV LED Curable Ink
  madhësia Paketa 750ml per bottle
  Ink Sistemi i furnizimit CISS Built Inside Withi
  Ink Bottle
  Konsumi 9-15ml/sqm
  Sistemi i përzierjes së bojës Në dispozicion
  Zona maksimale e printueshme (W*D*H) Horizontal 100*75cm(39.3*29.5inch;A1+)
  Vertikale substrate 8cm(3.1inches) /rotary 8cm(3.1inches)
  Media lloj Metal, Plastic, Glass, Wood, Acrylic, Ceramics,
  PVC, Paper, TPU, Leather, Canvas, etc.
  peshë ≤100kg
  Metoda e mbajtjes së medias (objektit). Vacuum suction table
  Softuer PREHU NE PAQE Maintop6.0/
  Photoprint/Ultraprint
  Kontrolli Wellprint
  format TIFF(RGB&CMYK)/BMP/
  PDF/EPS/JPEG…
  Sistemi Windows XP/Win7/Win8/win10
  Ndërfaqja USB 3.0
  Gjuhe kinezisht/anglisht
  pushtet requirement 50/60HZ 220V(±10%) <5A
  Konsumi 500 W
  dimension Assembled 2.12*1.5*1.22m
  Operational 2.56*1.44*1.5m
  peshë net 380kg/ Gross 430kg
 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne